Mailing — Diverge - Agencja Interaktywna Wrocław - Performance Marketing

e-Mail Marketing

e-Mail Marketing jest wciąż w czołówce najskuteczniejszych i najtańszych działań marketingowych. Wartościowe maile komercyjne są chętnie czytane przez klientów, pomimo wszechobecnego spamu.

Tworzone przez nas kampanie mailingowe kierujemy wyłącznie do grup odbiorców, których maile zostaną pozyskane za pośrednictwem Twojej strony firmowej lub działań bezpośrednio z klientami. Starannie planujemy komunikację tak, aby wiadomości były jasne, zwięzłe i przejrzyste, dzięki czemu nasze działania cechują wysokie wskaźniki otwieralności i klikalności.

Jakie są zalety mailingu?

Ekspresowe dotarcie
Mailing umożliwia dotarcie w bardzo krótkim czasie do określonej grupy klientów i potencjalnych klientów.
Segmentacja odbiorców
Dużym atutem mailingu jest łatwość i efektywność targetowania. Ustalanie grupy docelowej możliwe jest dzięki bazowaniu na informacjach, które użytkownicy sami podają podczas zakładania konta.
Znacząca ilość treści
Treść maila może być dużo bardziej bogatsza w treść i dane od tej w reklamach korzystających z innych kanałów marketingu internetowego.
Informacje zwrotne od klientów
Komunikacja tym kanałem daje możliwość bezpośredniego i szybkiego zebrania opinii na wiele tematów związanych z oferowanymi usługami lub produktami.